گروه داخلی

گروه بیماری‌های داخلی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با بهره مندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص و اساتید دانشگاهی و نیز پرسنل کارازموده و متعهد، با هدف حفظ و ارتقاء ایمنی بیمار و رعایت استاندارد های کنترل عفونت خدمات تشخیصی و درمانی تخصصی را ارائه می دهند. در این بیمارستان گروه بیماری‌های داخلی با حضور پزشکان مجرب، امکان معاینات دقیق و درمان کامل بیمار را فراهم نموده است. از خدمات ارائه شده در این گروه می‌توان به تشخیص و درمان بیماری‌های زیر اشاره نمود:

بیماری‌های عفونی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور متخصصین مجرب و اساتید دانشگاهی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های عفونی شامل، هپاتیت، آبله مرغان و زونا، سرماخوردگی و آنفلوانزا، اسهال عفونی، بیماری‌های آمیزشی و عفونت دستگاه ادراری و تناسلی، سرخک، اوریون، عفونت پوست HIV عفونت انگلی و عفونت‌های قارچی ، و .. خدمات تشخیصی و درمانی تخصصی را ارائه می دهند.

بیماری‌های تنفسی و ریوی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور متخصصین و پزشکان فوق تخصص ریه آماده خدمت رسانی به بیماران با سابقه آسم، نارسایی تنفسی حاد و مزمن، اختلالات تهویه، برونشیت مزمن، پنومونی و آبسه ریه و ترومبوآمبولی ریه می باشد.

بیماری‌های دستگاه گوارش

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور متخصصین مجرب گوارش و بهره مندی از امکانات آندوسکوپی و کولونوسکوپی آماده خدمت رسانی به بیماران با سابقه التهاب روده، بیماری‌های کولون و آنورکتال، یبوست، زخم پپتیک معده، کوله‌سیستیت، پانکراتیک، سوء هاضمه، رفلاکس معده به مری، سوزش معده، زخم معده و اثنی عشر، سنگ کیسه صفرا، مجاری صفراوی و سیروز کبدی می باشد.

بیماری‌های غدد داخلی و متابولیسم

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور متخصصین مجرب غدد در رابطه با بیماران با مشکلات غده تیرویید، غده آدرنال، غده هیپوفیز، هیپوتالاموس، متابولیسم کنترل چربی، هیپرکلسمی و هیپوکلسمی، دستگاه تناسلی زنان، دستگاه تناسلی مردان و دیابت و … آماده خدمت رسانی به این گروه از بیماران می باشد.

بیماری‌های داخلی قلبی عروقی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور متخصصین و فوق تخصص قلب و عروق در رابطه با بیماری‌های پریکارد، آئورت و دریچه قلبی، نارسایی قلبی، انفارکتوس حاد میوکارد، آریتمی،آنژیوگرافی ،آنژیوپلاستی، فشار خون بالا، واریس، آنوریسم، همانژیوم عروقی، کنترل انسداد رگ‌ها، تصلب شریان، آمبولی عروق و دستگاه لنفاوی آماده خدمت رسانی می باشد.

بیماری‌های کلیوی نفرولوژی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضور اساتید برتر و متخخصین نفرولوژی در رابطه با بیماران با نارسایی کلیه، سنگ کلیه، دیالیز، عفونت‌های دستگاه ادراری و انسداد دستگاه ادراری آماده خدمت رسانی می باشد.

نورولوژی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضورمتخصصین مجرب در رابطه با بیماران پارکینسون، سر درد، تشنج و صرع، سکته مغزی، بیماری MS آلزایمر، اختلالات دستگاه عصبی، مننژیت مزمن، تومورهای دستگاه عصبی و اختلالات عصبی- عضلانی آماده خدمت رسانی است.

آلرژی، ایمونولوژی و روماتولوژی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با حضورمتخصصین ایمونولوژی و روماتولوژی در رابطه با بیماران مبتلا به آرتریت، نقرس، واسکولیت، نقص ایمنی، دژنراتیو مفصلی، حساسیت و بیماری های قارچی، حساسیت فصلی، آلرژی در دوران بارداری و حساسیت‌ های غذایی آماده خدمت رسانی می باشد.

جستجو در سایت