آنژیوگرافی

بیمارستان فوق تخصصی تهرانپارس با بهره مندی از پزشکان متخصص و فوق تخصص و اساتید دانشگاهی و نیز پرسنل کارازموده و متعهد، و امکانات و تجهیزات پیشرفته و بخش‌های مجهز CCU، آنژیوگرافی و الکتروکاردیوگرافی به همراه درمانگاه فعال روزانه قلب، آماده ارائه خدمات پیشگیری و درمان به مراجعین محترم است.

در بخش آنژیوگرافی (تشخیص) و آنژیوپلاستی (درمان) قلب، با استفاده از پیشرفته‌ترین و مدرن‌ترین دستگاه آنژیو انجام می‌شود. با تشخیص میزان گرفتگی عروق، در صورتی که لازم باشد دارو و رژیم غذایی خاص به بیمار داده شده و در موارد خاص آنژیوپلاستی صورت می‌گیرد که این عملیات با استفاده از بالون (امداد کوتاه مدت) و یا استنت (امداد بلند مدت) قابل اجرا خواهد بود. قبل از انجام آنژیوگرافی، نیاز به انجام اکو و تست ورزش است که این موارد در کلینیک انجام خواهد گرفت.

در کنار دستگاه آنژیوگرافی، سایر تجهیزات مورد نیاز اعم از دستگاه اکو، دستگاه نوار قلب و برای اندازه‌گیری زمان انعقاد خون و میزان رقت آن وجود دارد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این بخش می‌توان به انجام عملیات آنژیو از طریق دست، به جای شریان فمورال اشاره نمود که در سایر مراکز، کمتر به این شکل انجام می‌گیرد. از مزایای استفاده از این تکنیک کاهش دوره بستری بیمار است.

همچنین در این مرکز انواع بالون‌ها و استنت‌های روز جهان وجود دارد که بسته به شرایط بیمار مانند سن، ابتلا به دیابت و موارد دیگر، نوع مناسب برای هر بیمار، به صورت خاص، انتخاب می‌شود.

جستجو در سایت