بخش قلب

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی تهرانپارس ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی مردم عزیز و گرامی جهت ارائه خدمات بهداشتی درمانی به بیماران قلبی ، عروقی دارای بخش های تخصصی و فوق تخصصی زیر می باشد .

۱ – کلینیک تخصصی قلب شامل :

  • اتاق ویزیت مخصوص پزشک متخصص قلب و عروق
  • اتاق مخصوص تست ورزش
  • اتاق نوار قلب
  • اتاق اکو قلب ( اکو کاردیو گرافی )
  • و سالن انتظار می باشد .

شما می توانید ، از طریق شماره تماس ۰۳۵ – ۷۷۸۸۴۶۸۶ نسبت به تعیین وقت پزشک اقدام نمائید . لازم به ذکر است ، فعالیت کلینیک تخصصی قلب از ساعت ۸ صبح الی ۱۹ می باشد .

۲ – بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاسی ( کت لب ) شامل :

  • بخش پست کت ( post cath )
  • بخش ICU جراحی قلب باز شامل دو اتاق عمل مجزا

بخش آنژیوگرافی و آنژیوپلاسی بیمارستان از ساعت ۷ صبح الی ۱۹ شب فعال بوده که با بیش از ۵۰ پزشک متخصص قلب و عروق و فوق تخصصی اینتر نشنال خدمات ارزنده ای به بیماران ارائه می نماید . از خصوصیات این بخش قرار گرفتن آن در کنار اتاق عمل جراحی قلب باز (OH  ) ICU  است ، به نحوی که تمام بخش های قید شده در یک طبقه و در فضائی آرام و دلنشین به متراژ ۱۲۰۰ متر مربع مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی آماده پذیرائی شما مردم عزیز می باشدپزشک متخصص طب ورزش انجام می گیرد . ساعت فعالیت از ۸ صبح تا ۱۳ عصر می باشد .

۳ – بیمارستان دارای دو بخش CCU   شامل CCU A  و CCU B  که مجموعا ۱۵ تخت با تمامی امکانات و تجهیزات طبق استانداردهای اعتبار بخشی وزارت بهداشت و درمان تحت نظر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرای شما مردم عزیز می باشد .

۴ – بخش بازتوانی قلب

این بخش به منظور بازتوانی بیماران قلب و عروق بعد از اقدامات جراحی قلب باز و آنژیوپلاستی فعالیت می نماید .

برنامه ریزی بازتوانی بیماران در این بخش توسط دو پزشک متخصص طب ورزش انجام می گیرد . ساعت فعالیت از ۸ صبح تا ۱۳ عصر می باشد .

 تمامی احساسات قشنگ شما در قلبتان نهفته است . ما همواره خواهان منظم بودن نبض زندگی شما می باشیم

جستجو در سایت